$457,059
For Sale
Active
12107 Canal View Blvd, Mont Belvieu, TX 77523
Single-Family
Traditional style in Riceland in Chambers County West (Marketarea)
3 bedrooms
2,597 Sqft. ($176/Sqft.)
2 full baths
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed