$452,715
For Sale
Active
12310 Radnor Drive, Texas City, TX 77590
Single-Family
Traditional style in Beacon Point in Texas City (Marketarea)
4 bedrooms
2,052 Sqft. ($221/Sqft.)
3 full baths
13,004 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed