$559,000
For Sale
Active
3306 Green Nook Ln, Houston, TX 77008
Townhouse/Condo - Townhouse
Contemporary/Modern, French, Traditional style in Timbergrove Green in Timbergrove/Lazybrook (Marketarea)
3 bedrooms
1,843 Sqft. ($303/Sqft.)
3 full & 1 half baths
3 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed