$396,900
For Sale
Active
1712 Paul Dr, Seagoville, TX 75159
Residential - Single Family
In Edmonds Ranch
In Edmonds Ranch
4 bedrooms
2,173 Sqft. ($183/Sqft.)
2 full & 1 half baths
5,585 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed