$403,750
For Sale
Active
2040 Hearn Dr, Royse City, TX 75189
Residential - Single Family
In Liberty Crossing
In Liberty Crossing
4 bedrooms
2,523 Sqft. ($160/Sqft.)
3 full baths
0.2 Acres
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed