$149,999
For Sale
Active
22789 Creekwood Dr, Flint, TX 75762
Residential - Condo
Traditional style in Lakeway Harbor Lot ,384
Traditional style in Lakeway Harbor Lot ,384
2 bedrooms
768 Sqft. ($195/Sqft.)
1 full baths
0 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed