$389,990
For Sale
Active
15753 Garden Ridge Dr, Montgomery, TX 77316
Single-Family
Traditional style in Chapel Lakes in Lake Conroe Area (Marketarea)
5 bedrooms
2,720 Sqft. ($143/Sqft.)
3 full baths
10,691 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed