$415,536
For Sale
Active
1424 Old Stead Dr, Princeton, TX 75071
Residential - Single Family
Traditional style in Eastridge
Traditional style in Eastridge
4 bedrooms
2,720 Sqft. ($153/Sqft.)
2 full & 1 half baths
0.1 Acres
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed