$561,900
For Sale
Under Contract - P
5114 Park Shoal, Schertz, TX 78124
Single-Family
Traditional style in Parklands the
Traditional style in Parklands the
4 bedrooms
2,776 Sqft. ($202/Sqft.)
3 full & 1 half baths
1 story
2026 year built
Just Listed