$330,000
For Sale
Active
1609 Heather, New Braunfels, TX 78130
Single-Family
In Green Meadows-Comal
In Green Meadows-Comal
3 bedrooms
1,650 Sqft. ($200/Sqft.)
2 full baths
1 story
1985 year built
Just Listed