$319,000
For Sale
Active
2023 Chestnut Dr, Seagoville, TX 75159
Residential - Single Family
Traditional style in Stonehaven
Traditional style in Stonehaven
3 bedrooms
1,833 Sqft. ($174/Sqft.)
2 full baths
0.2 Acres
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed