$284,370
For Sale
Active
345 Stone Placa Trl, Pattison, TX 77423
Single-Family
Traditional style in La Segarra 40's in Brookshire (Marketarea)
3 bedrooms
1,733 Sqft. ($164/Sqft.)
2 full & 1 half baths
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed