$349,990
For Sale
Active
1511 Euel St, Houston, TX 77009
Single-Family
Contemporary/Modern style in Hardy Villas in Northside (Marketarea)
3 bedrooms
1,866 Sqft. ($188/Sqft.)
2 full & 1 half baths
1,632 lot Sqft.
3 stories
2025 year built
New Construction
Just Listed