$452,670
For Sale
Active
32430 Poplar Grove Ln, Spring, TX 77386
Single-Family
Traditional style in The Meadows of Imperial Oaks in Spring Northeast (Marketarea)
4 bedrooms
2,055 Sqft. ($220/Sqft.)
3 full baths
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed