$209,900
For Sale
Active
804 E 6TH ST, Nixon, TX 78140
Single-Family
Traditional style in N/A
Traditional style in N/A
3 bedrooms
1,049 Sqft. ($200/Sqft.)
2 full baths
1 story
2026 year built
Just Listed