$1,659,990
For Sale
Active
2908 Lakeside Pkwy, Flower Mound, TX 75022
Residential - Single Family
Mediterranean style in Villas At Lakeside
Mediterranean style in Villas At Lakeside
4 bedrooms
2,893 Sqft. ($574/Sqft.)
3 full & 1 half baths
4,200 lot Sqft.
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed