$1,517,668
For Sale
Active
189 Homestead Hill Rd, New Waverly, TX 77358
Single-Family
Traditional style in Homestead Hill in New Waverly Area (Marketarea)
4 bedrooms
4,349 Sqft. ($349/Sqft.)
5 full & 1 half baths
4.6 Acres
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed