$689,000
For Sale
Under Contract - OP
402 Sundance Way, San Antonio, TX 78253
Single-Family
Craftsman style in Stevens Ranch
Craftsman style in Stevens Ranch
5 bedrooms
3,703 Sqft. ($186/Sqft.)
3 full & 1 half baths
2 stories
Private Pool
2018 year built
Just Listed