$239,999
For Sale
Active
13835 Chital Chase, San Antonio, TX 78253
Single-Family
In Hidden Oasis
In Hidden Oasis
4 bedrooms
1,575 Sqft. ($152/Sqft.)
2 full baths
1 story
2026 year built
Just Listed
Price Reduction