$261,990
For Sale
Active
16796 Country Roots Ave, Conroe, TX 77302
Single-Family
Traditional style in Granger Pines in Conroe Southeast (Marketarea)
3 bedrooms
1,575 Sqft. ($166/Sqft.)
2 full baths
7,968 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Just Listed
Price Reduction