$297,990
For Sale
Under Contract - PS
11961 Barbaro Dr, Willis, TX 77318
Single-Family
Traditional style in Lexington Heights in Lake Conroe Area (Marketarea)
6 bedrooms
2,349 Sqft. ($127/Sqft.)
2 full & 1 half baths
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed