$157,999
For Sale
Under Contract - P
208 Preston St, La Marque, TX 77568
Single-Family
Traditional style in Preston in La Marque (Marketarea)
Traditional style in Preston in La Marque (Marketarea)
3 bedrooms
1,364 Sqft. ($116/Sqft.)
1 full baths
6,385 lot Sqft.
1 story
1982 year built
Just Listed