$239,000
For Sale
Under Contract - P
2301 Boss St, La Marque, TX 77568
Single-Family
Other Style style in Britton in La Marque (Marketarea)
Other Style style in Britton in La Marque (Marketarea)
3 bedrooms
1,410 Sqft. ($170/Sqft.)
2 full baths
7,239 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction