$234,900
For Sale
Under Contract - P
1256 2nd St, Clute, TX 77531
Single-Family
Traditional style in Riley in Clute (Marketarea)
Traditional style in Riley in Clute (Marketarea)
4 bedrooms
1,660 Sqft. ($142/Sqft.)
2 full & 1 half baths
11,096 lot Sqft.
1 story
1942 year built
Price Reduction