$328,490
For Sale
Under Contract - P
1018 Paddlefish, Alvin, TX 77511
Single-Family
Traditional style in Watermark in Alvin Area (Marketarea)
Traditional style in Watermark in Alvin Area (Marketarea)
4 bedrooms
2,042 Sqft. ($161/Sqft.)
3 full baths
7,442 lot Sqft.
1 story
2026 year built
New Construction
Price Reduction