$179,000
For Sale
Active
6022 Redbrook Dr, San Antonio, TX 78242
Single-Family
In Gateway Terrace
In Gateway Terrace
3 bedrooms
1,548 Sqft. ($116/Sqft.)
2 full baths
1 story
1965 year built
Just Listed