$395,293
For Sale
Active
2209 Currents Rd, Princeton, TX 75407
Residential - Single Family
Traditional style in Windmore
Traditional style in Windmore
4 bedrooms
2,363 Sqft. ($167/Sqft.)
3 full baths
0.1 Acres
2 stories
2026 year built
New Construction
Just Listed